Welcome
to the
Gold Travel

Чому саме ми

Європейські
стандарти
Ми дотримуємось європейських стандартів якості на кожному етапі своєї роботи. Це і докладні, інформативні консультації, і пошук турів відповідно до побажань клієнта, і дружелюбність, ввічливість у спілкуванні. А також 100% конфіденційність всієї отриманої інформації.
Щасливі
мандрівники
Задоволений клієнт не захоче міняти одну турагенцію на іншу. Багато українців зробили вибір на користь Gold Travel і стали нашими постійними клієнтами. Дякуємо вам за довіру!
Високий
професіоналізм
Ми дійсно любимо свою роботу і живемо нею 24 години на добу. Турагенції Gold Travel цілком під силу організувати для вас тур тривалістю від 3 днів до країн Азії та Європи. Працюємо лише з найкращими туроператорами України, обираємо для вас чудові готелі і надійні авіакомпанії.
Лише
схвальні відгуки
Ми пишаємося тим, що у нашій «колекції» відсутні негативні відгуки клієнтів. Навіть при виникненні спірних ситуацій, ми завжди йдемо назустріч туристу. Відреагуємо швидко і справедливо.
Оптимальні
ціни
Щохвилинний моніторинг пропозицій від українських туроператорів дозволяє пропонувати путівки за найпривабливішими цінами, без шалених «накручень». Крім того, на сайті компанії відбувається регулярне оновлення актуальних турів із вильотом з різних куточків України.
Ми завжди
на зв'язку
Є запитання? Сміливо телефонуйте нам. Навіть якщо ви знаходитесь на відпочинку і хотіли б з'ясувати якусь інформацію. Ми не кидаємо клієнтів напризволяще після продажу путівок і завжди доступні для вас!

Наші нагороди

Як нас знайти?

Не вдалось додзвонитися?
Замовити дзвінок

Наш Instagram

Відеозвіти про відпочинок

Вигідні тури та путівки до Туреччини, Єгипту, Болгарії, Греції, Кіпру та інших країн

Любов до пригод і пізнання нового, невідомого ... Вона є у кожного з нас. Хтось мріє про круїзі Середземним морем, інші уявляють свій ідеальний відпочинок у затишному готелі, треті мріють про острови в Тихому океані. Турагенція Gold Travel (Україна) - ваш особистий помічник у виборі ідеального місця для відпочинку. Звернувшись до нас, ви зможете обрати тур тривалістю 3-14 і більше днів. Злітати на острів Кіпр на вихідних або провести місяць у Таїланді? Подорожі стали доступні, як ніколи!

Мрієте круто відпочити? Запитайте нас, як!

Обрати вигідну путівку просто. Для початку визначтеся з типом відпочинку: сімейний з дітьми, романтичний з коханою людиною або молодіжний з великою компанією. Потім розкажіть нам про свої уподобання - в якій би країні ви хотіли побувати, про який відпочинок мрієте? Менеджери турагенції порекомендують найкращий час для поїздки, допоможуть вибрати готель, поділяться секретами, як провести дозвілля.

Відпочивати люблять усі, але відпустка з Gold Travel завжди насичена, цікава та доступна. Відвідавши сайт турагенції, ви зможете ознайомитися з популярними турами в режимі онлайн. Найбільшим попитом серед українських туристів користуються пакетні тури «Все включено». Туристу не треба хвилюватися щодо харчування, пошуків готелю і орендної плати за користування басейном. Всі ці послуги вже входять до загальної вартості путівки.

Туристична агенція в Україні займається організацією регулярних пляжних та гірських турів, подорожей до відомих пам'ятників архітектури і стародавніх святинь. Ми гарантуємо, що під час організації вашого персонального туру врахуємо всі дрібниці - починаючи від отримання квитків і закінчуючи поверненням додому. Ми працюємо тільки з найбільш рейтинговими готелями і перевіреними туроператорами України. Це дозволяє нам пропонувати оптимальні варіанти відпочинку за цілком доступними цінами.

Допомога в підборі кращого туру!

Безкоштовна консультація

Введіть ім'я
Введіть телефон
Введіть повідомлення