Welcome
to the
Bulgaria

Тури і путівки у Болгарію

Привітна Болгарія пропонує туристам найкращі пляжі «їх» Чорного моря, чудовий відпочинок з дітьми і бюджетні гірськолижні тури. Сонячний Берег і Золоті Піски, Банско, Боровець і лікувальні курорти - все про Болгарію від Gold Travel: готелі, погода, карта, тури і віза.

22 травня, среда
+21 °C
ср
+21°C
чт
+19°C
пт
+18°C
сб
+19°C
нд
+23°C

Коли краще їхати у Болгарію і що подивитися в цьому році?

Щоб відпочинок у Болгарії пройшов по вищому розряду, прочитайте важливі поради для тих, хто збирається підкорювати кращі курорти Болгарії, відвідати всі основні визначні пам'ятки країни, зробити шикарні фотографії Болгарії.

Отдых у Болгарії

  • Столиця: Софія
  • Валюта: Лев
  • Віза: Не потрібна, якщо ви маєте біометричний паспорт.
  • Релігія: Християнство
  • Мова: Болгарська, але багато хто розуміє російську. На курортах та в готелях вживається німецька та англійська мова.
  • Населення: 7,2 млн. чоловік
  • Площа: 111 тис. км2
  • від Києва: 1 тис. км 

Найближчий сусід України Болгарія славиться своєю гостинністю і привітністю - особливо коли мова йде про українців. Тут дуже помірні ціни на житло і харчування, а курортні зони поліпшуються з кожним роком. Багато тихих, практично незайманих куточків природи, але є і величезні курорти з розвиненою інфраструктурою.

Дехто зауважить, що в Болгарії таке ж Чорне море, як у нас. Таке - і все ж таки інше. Південне узбережжя Болгарії знаходиться в середземноморському кліматичному поясі. Тому тут така тепла і спокійна водичка, а припливи майже не відчуваються. Пляжі піщані, вхід пологий та рівномірний. Все це робить Болгарію дуже популярною серед українців, які подорожують з дітьми.

Які ще переваги відпочинку в Болгарії? Звичайно ж, це мінімальний мовний бар'єр (літні люди і деяка молодь розуміють російську), велика кількість фруктів, європейська якість обслуговування.

Болгарія приймає туристів 365 днів на рік. Гірськолижні траси Банско, Пампорово не поступаються курортам інших країн Європи. Восени і навесні українці приїжджають до Болгарії, щоб покращити здоров'я на термальних курортах. Болгарія чекає вас у гості в будь-який час. Все, що потрібно - замовити путівку за привабливою ціною в турфірмі Gold Travel, визначитися з точною датою. І можна готуватися до відпустки!

Нам важлива ваша думка!

Курорты Болгарії

Відгуки про відпочинок у Болгарії

Чим зайнятися у Болгарії

Наш Instagram

Підбір туру у Болгарію

Чудовий відпочинок у Болгарії разом з Gold Travel чекає на вас! Для наших улюблених клієнтів ми ретельно відбираємо готелі в Созополі, Золотих Пісках, Албені, Сонячному Дні та інших курортах за найкращими цінами. Тури і путівки до Болгарії приваблюють українців розвиненим сервісом і невисокими у порівнянні з іншими країнами Європи цінами. Відпочинок в Болгарії - чудова можливість відпочити всією сім'єю і заощадити бюджет!

Введіть ім'я
Введіть телефон
Введіть повідомлення