Welcome
to the
Montenegro

Тури і путівки до Чорногорії

Романтична назва Монтенегро приховує відкриту слов'янську душу. Неймовірно маленька - можна об'їхати за день. Гостинна і доброзичлива - тут не вважають за потрібне зачиняти двері на ніч.

22 травня, среда
+13 °C
ср
+13°C
чт
+17°C
пт
+13°C
сб
+15°C
нд
+15°C

Коли краще їхати до Чорногорії і що подивитися в цьому році?

Щоб відпочинок у Чорногорії пройшов по вищому розряду, прочитайте важливі поради для тих, хто збирається підкорювати кращі курорти Чорногорії, відвідати всі основні визначні пам'ятки країни, зробити шикарні фотографії Чорногорії.

Отдых у Чорногорії

  • Столиця: Подгориця
  • Мова: чорногорська (стандартизований варіант сербохорватської мови), більшість населення володіє англійською.
  • Валюта: Євро
  • Релігія: Християнство
  • Віза: не потрібна
  • Населення: 630 тис. чоловік
  • Площа: 14 тис. км2
  • від Києва: 1,21 тис. км 

Романтична назва Монтенегро приховує відкриту слов'янську душу. Неймовірно маленька - можна об'їхати за день. Гостинна і доброзичлива - тут не вважають за потрібне зачиняти двері на ніч. Відносно недорога - відпочинок в Чорномор'ї коштує набагато дешевше, ніж в сусідній Італії чи Іспанії, сусідній Хорватії. Тури до Монтенегро Gold Travel вважаються бюджетними та екологічними.

Клімат країни дуже різноманітний. Основна частина Монтенегро знаходиться в зоні помірно-континентального клімату. В горах переважно альпійський клімат, на Адріатичному узбережжі - середземноморський. Тому в центральній частині країни завжди прохолодніше.

Пляжний сезон починається у травні, а якщо видалася рання весна, то в кінці квітня. Купаються до початку листопада. Кращими місяцями для відвідування вважаються травень-червень і вересень-жовтень. Ціни на тури в Чорногорію середні, немає натовпу туристів, не дуже жарко і водночас комфортно відпочивати та подорожувати. Приїжджайте на відпочинок до Чорногорії - а персональні путівки і тури в Монтенегро від Gold Travel допоможуть зробити подорож насиченою і цікавою!

Нам важлива ваша думка!

Курорты Чорногорії

Відгуки про відпочинок у Чорногорії

Чим зайнятися у Чорногорії

Наш Instagram

Підбір туру до Чорногорії

З нетерпінням чекаєте на відпустку та рахуєте години? Вивчаєте сайти турагенцій, але досі не визначилися з напрямком? А ви знали, що мрії про канапу з коктейлями на тихому узбережжі моря, ніжні хвилі, що омивають пісок, легко здійснити в Чорногорії? Досить придбати тур до Монтенегро з Києва, щоб насолодитися чудовою відпусткою, побачити цікаві пам'ятки, скуштувати неймовірні страви і добре засмагнути. Купуйте путівки Монтенегро в Gold Travel. І хто знає - можливо, саме поїздка до Чорногорії змінить ваше життя на краще!

Введіть ім'я
Введіть телефон
Введіть повідомлення