Welcome
to the
Cyprus

Тури і путівки до Кіпру

Кіпр - це турецька культура та грецькі традиції, замішані на кіпріотському сонці та любові до життя. Українського туриста чекають стародавні пам'ятки, яскраві пляжі і якісні готелі. Все про відпочинок на Кіпрі: історія, новини і тури.

23 травня, четвер
+32 °C
чт
+32°C
пт
+31°C
сб
+28°C
нд
+28°C
пн
+29°C

Коли краще їхати до Кіпру і що подивитися в цьому році?

Щоб відпочинок на Кіпрі пройшов по вищому розряду, прочитайте важливі поради для тих, хто збирається підкорювати кращі курорти Кіпру, відвідати всі основні визначні пам'ятки країни, зробити шикарні фотографії Кіпру.

Отдых на Кіпрі

  • Столиця: Нікосія
  • Мова: грецька
  • Валюта: Євро
  • Релігія: Християнство
  • Віза: Не потрібна, якщо у вас є біометричний паспорт. За інших обставин - оформлення відбувається заздалегідь в Інтернеті (електронна віза).
  • Населення: 1,1 млн. чоловік
  • Площа: 9 тис. км2
  • від Києва: 1,7 тис. км 

Кіпр - це любов. Кіпр - це велика надія та безмежна віра. Кіпр - це острів з величезним серцем і теплою душею, який приймає кожного туриста, як близького друга. Це країна контрастів і дивовижної природи, спокою та тиші. Втім, на деяких курортах Кіпру влаштовують такі дикі танці до світанку, що конкурувати з ними може хіба що Ібіца.

Консервативні селища контрастують із сучасними містами. Клімат - один з найкорисніших для життя. Цей факт неодноразово підтверджувався вченими з різних країн світу. Більше 320 днів на рік над островом сяє сонце. Зима зовсім не схожа на українську - + 17 ° C є нормою, а ось + 12 ° C - це вже холодно.

Не випадково на Кіпрі середня тривалість життя чоловіків - 75 років, а жінок - 80 років. Знайти чудодійний еліксир здоров'я і довголіття може кожен - достатньо купити тур на острів Кіпр і залишитисся на ньому хоча б на тиждень. Острові, який радо запрошує в гості мандрівників з усього світу!

Нам важлива ваша думка!
Відпочинок на Кіпрі за п'ятибальною системою
Мені подобається! 5 (1)

Курорты Кіпру

Відеозвіти про відпочинок на Кіпрі

Відгуки про відпочинок на Кіпрі

Чим зайнятися на Кіпрі

Наш Instagram

Підбір туру до Кіпру

Путівки до Кіпру купити - з настанням літа кількість подібних запитів в Інтернеті вдразу збільшується. Відвідавши Туреччину і Єгипет, українці шукають альтернативні і недорогі варіанти відпочинку. Купуючи тури на Кіпр, можна бути впевненим - ви отримаєте максимум позитивних емоцій та відвідаєте багато цікавих місць, овіяних міфами та легенлами. Замовляйте путівку в турагенції Gold Travel - і відпочивайте на всі 100%!

Введіть ім'я
Введіть телефон
Введіть повідомлення