Молодіжні тури 2019. Відпочинок за кордоном для молоді

Живемо один раз! Куди рвонути у 2019 році?

Знову залишитися вдома і провести літо в чотирьох стінах? Але ж ви мріяли зовсім не про такі канікули. Тому питання, як організувати молодіжний відпочинок у 2019 році, було і залишається актуальним.

Зазвичай молоді люди шукають недорогі тури, тому що поки що заробляють небагато. При купівлі турів студенти дивляться не на романтичну атмосферу в готелі і краєвид з вікна, а на вартість путівки, доступність розваг, екскурсій і клубів. Саме для українських хлопців та дівчат агенція Gold Travel Україна розробила індивідуальні путівки до Європи і Азії.

Як відпочиває молодь у Туреччині

Що робити влітку, коли немає занять, та й в рідному місті нудно? Вирушити до Туреччини! Літній молодіжний відпочинок у Туреччині - це максимальна концентрація курортів з пінними дискотеками, модними ді-джеями та розвагами до самого ранку. Сюди приїжджають красиві дівчата і харизматичні хлопці з усіх куточків Європи. Ви чудово проведете час і отримаєте заряд енергії на рік вперед.

Нічне життя міста Бодрум нагадує Ібіцу. Якісна музика, бездоганне обслуговування, запальні танці 24 години на добу. Найвідоміший у Туреччині нічний клуб Галікарнас теж знаходиться тут. Знаєте, в чому його унікальність? Більша частина танцполу знаходиться у морі. Підлога зроблена з міцного скла і повністю прозора. Танцюючи під гарячі європейські ритми, можна побачити, як під ногами плавають екзотичні рибки.

Чим приваблює європейську молодь курортне місто Мармарис? Уявіть собі вулиці, щільно заповнені пабами і кафе. Така ж атмосфера у Анталії, Аланії та Кемері. Якщо ж вас цікавить активний відпочинок, уТуреччині для цього створені всі умови: спортивні майданчики, аквапарки, сходження у гори і катання на конях.

Танцювальний рай на узбережжі Чорногорії

Мрієте про якісний відпочинок, але вартість турів до Європи для молоді зовсім не радує? Придивіться до Чорногорії. Турагенція Gold Travel Україна рекомендує цю маленьку, але дуже привітну країну в якості одного з кращих місць для молоді.

Будва, Бар, Котор - усі ці курорти підготували для українців багато цікавинок. Особливо приваблює Котор з незвичайним нічним клубом Maximus. На таких вечірках, як в Maximus, ви ще не були.

Деякі туристи з України беруть авто напрокат і подорожують країною. Також можна арендувати велосипед і проїхатися одним з веломаршрутів. Тим, хто втомився від пінних дискотек і гучних вечірок, сподобаються прогулянки в місцевих парках, катання на конях та яхтах.

Відпочинок на Кіпрі для молоді

На острові Кіпр молодіжний відпочинок видовищний та різноманітний. Про подорож сюди мріють і студенти, і працівники офісу, і молоді сім'ї. По-перше, тут величезна кількість аквапарків і атракціонів. По-друге, працюючі до світанку нічні клуби і дискотеки на узбережжі викликають непереборне бажання залишитися ще на тиждень. Найпопулярніші молодіжні курорти Кіпру - Айя-Напа, Лімассол.

Готові провести канікули 2019 по-новому? Звертайтеся до турагенції Gold Travel. Молодіжні путівки 2019 - коли дійсно є що згадати!

Відеозвіти про відпочинок

Фотоальбом

Допомога в підборі кращого туру!

Найкращі тури для молоді 2019 від наших менеджерів

Введіть ім'я
Введіть телефон
Введіть повідомлення