Welcome
to the
Gold Travel

Про Gold Travel

Хтось із великих сказав: «Ми подорожуємо не для того, щоб втекти від життя. Ми робимо це, щоб життя не втекло від нас». Компанія Gold Travel вітає вас і запрошує до світу пригод, які дарують надію, купу позитивних емоцій і незабутні враження на все життя.

Gold Travel - українська турагенція з офісом в одному з найпрекрасніших міст Європи Києві. Відпочинок з нами - це унікальна можливість побачити планету в найяскравіших, найпрекрасніших фарбах. Завдяки нам, туристи з Києва і Харкова, Одеси і Дніпра, Хмельницького та Львова, сотень інших населених пунктів України пірнають з аквалангом у Червоному морі, піднімаються на Бурдж Халіфу в ОАЕ і катаються на слонах у Таїланді.

Подорожуєте всією сім'єю? Плануєте романтичний відпочинок або екскурсійний тур? Звертайтеся до Gold Travel - і обирайте те, що забажає душа. У нашому офісі можна отримати детальну інформацію про кожну країну і конкретний тур. Менеджери компанії підкажуть, коли найкраще летіти до тієї чи іншої країни, розкажуть про популярні визначні пам'ятки та вартість основних послуг. Також у вас є можливість придбати гарячу путівку зі знижкою 50% і більше. Солідна економія, чи не так?

Уважне ставлення і турбота про кожного клієнта були, є і будуть пріоритетними для нашого турагентства. Gold Travel - золота якість подорожей за привабливою ціною.

Можна довго розповідати про мандрівки і про те, як ми любимо свою роботу і кожного клієнта, який відкрив для себе світ завдяки Gold Travel. Але до чого всі ці слова, адже наша репутація - це ваші враження і захоплені відгуки про роботу. Від душі бажаємо кожному з вас познайомитися з найзагадковішиими, найчудовішими куточками нашої планети. Погодувати сурикатів з долонь, проїхатися верхи на верблюді, зустріти світанок в Санторіні ... Ох, яка ж це краса! Подорожуйте, любіть нашу планету та піклуйтесь про неї - і поїхали на відпочинок разом з Gold Travel!

Чому українці обирають відпочинок з Gold Travel?

  1. Європейські стандарти. На кожному етапі роботи з клієнтом наша турагенція дотримується європейських стандартів обслуговування. Це детальна консультація та відповіді на всі запитання, максимально точний та швидкий пошук турів відповідно до побажань клієнта, ввічливість і доброзичливість, відповідальність і 100% конфіденційність інформації.
  2. Високий професіоналізм. Ми не просто працюємо в сфері туризму - ми живемо своєю професією. 365 днів на рік, 7 днів на тиждень. Нам цілком під силу організувати для вас тур будь-якої тривалості і складності. Працюємо тільки з кращими туроператорами і надійними авіакомпаніями. Щороку особисто їздимо у відрядження, щоб обрати для вас першокласні готелі і номери.
  3. Оптимальне співвідношення ціни / якості. Щохвилини відстежуємо цікаві пропозиції українських туроператорів, щоб ви могли придбати путівку за найпривабливішою ціною. Крім цього, йде постійне оновлення турів на сайті з вильотом з різних міст країни.
  4. Ми на відстані одного дзвінка від вас! Виникли питання? Навіть під час відпочинку ви можете зателефонувати нам і з'ясувати будь-яку інформацію. Ми ніколи не прощаємось з клієнтом після продажу турів, завжди залишаємося на зв'язку.
  5. Чому це правда? З кожним роком кількість клієнтів нашого турагентства продовжує зростати. Більшість з них стають нашими друзями. І це дійсно дуже приємно!

Допомога в підборі кращого туру!

Безкоштовна консультація

Введіть ім'я
Введіть телефон
Введіть повідомлення