Весільні тури з Києва, ціни на весільні тури. Весільна подорож - тури

Зробіть медовий місяць ідеальним - вирушайте у весільну подорож разом з Gold Travel! Почніть нове життя з радісних моментів, чарівних заходів і райських частувань. Втілити мрії в реальність стало набагато простіше.

Існує одна дуже світла і добра традиція - відразу ж після весілля брати відпустку і летіти у весільну мандрівку. Саме для цього були створені весільні тури. Відпочинок з уже законним чоловіком або дружиною за тисячі кілометрів від буднів і турбот, нові емоції та враження - про це мріють всі молоді сім'ї.

Туристична агенція Gold Travel перетворить ваш медовий місяць на захоплюючу подорож, наповнену атмосферою ніжності, любові і тепла. Вирушайте до найдивовижніших місць нашої планети, щоб початок подружніх відносин був бездоганним і запам'ятався на все життя.

Традиційне весілля чи святкова подорож. Що краще?

У XXI столітті все більше подружніх пар надають перевагу незабутній подорожі, а не традиційному святкуванню з безліччю гостей, примітивними конкурсами і даремно витраченими нервами та грошима.

Чому весільну подорож обирає більшість молодят? Причини очевидні:

  • Вартість звичайного весілля та весільного туру приблизно однакова.
  • Голова більше не буде боліти від сотен турбот: хто зустріне троюрідну сестру, де весільний торт, чому плаття на розмір менше.
  • Всі емоції і незабутні враження ви розділите з коханою людиною. В першу чергу, це ваше свято.
  • Фотографії з весільного туру виходять такими неймовірними, що рідні і знайомі будуть переглядати їх десятки разів.

Хочете відпочити «не як усі» і залишити в душі приємні спогади? Вам подобається відкривати для себе нові країни і екзотичні місця? Тоді весільна подорож з індивідуальними турами від Gold Travel чекає на вас!

Весільні тури – найкращі варіанти

Повна свобода пересування і можливості нашої турагенції дозволяють відсвяткувати весілля у будь-якому куточку світу. Хтось бажає провести весільну церемонію серед старовинних фортець Чорногорії, наповнених атмосферою Середньовіччя. Інші все життя мріяли про фотосесії в Санторіні: шампанське, море, захід сонця. Дійсно, строва Греції є одним з найкращих варіантів весільного туру. Так само як і Кіпр - кажуть, саме він є батьківщиною Афродіти. Під пильним поглядом богині любові будь-які починання будуть вдалими.

Наша турфірма має великий досвід організації весільних турів і пишних церемоній в Європі. Ми з радістю потурбуємось про вашу весільну подорож і зробимо її яскравою, чудовою і такою, що запам'ятовується на все життя. Телефонуйте просто зараз, замовляйте весільний тур у нашій турагенції!

Весільні тури з Києва

Фотоальбом

Допомога в підборі кращого туру!

Ми організуємо індивідуальний весільний тур, врахуємо всі ваші побажання 

Введіть ім'я
Введіть телефон
Введіть повідомлення