Welcome
to the
Thailand

Тури і путівки до Таїланду

Щоб відпустка в Таї запам'яталася на все життя, ознайомтесь з нашими рекомендаціями. Вони допоможуть підкорити кращі курорти Таїланду і отримати максимум задоволення. Ви зможете відвідати всі основні визначні пам'ятки, зробити неперевершені світлини.

23 травня, четвер
+36 °C
чт
+36°C
пт
+38°C
сб
+38°C
нд
+38°C
пн
+38°C

Коли краще їхати до Таїланду і що подивитися в цьому році?

Щоб відпочинок в Таїланді пройшов по вищому розряду, прочитайте важливі поради для тих, хто збирається підкорювати кращі курорти Таїланду, відвідати всі основні визначні пам'ятки країни, зробити шикарні фотографії Таїланду.

Отдых в Таїланді

  • СтолицяБангкок
  • МоваТайська
  • Валюта: Тайський бат
  • Релігія: Будизм
  • Віза: Оформлення візи здійснюється у приміщенні аеропорту Таїланду. Вартість - 60$ на 15 дней
  • Населення: 70,5 млн. чоловік
  • Площа 513 тис. км2
  • від Києва: 7,415 тис. км 

Чіткого поділу на сезони літо-зима тут немає. Проте є більш вдалі і менш вдалі місяці для відпочинку. Основний наплив туристів спостерігається в період з листопада по березень - мандрівники приїжджають «на зимівлю». Низький сезон - це червень-жовтень, коли йдуть дощі. Втім, опади виникають ввечері або вночі, вони не здатні кардинально завадити відпочинку .

В цілому, азіатська країна підходить для відвідування 12 місяців на рік. Все залежить від того, яка саме погода є бажаною та приємною для вас.

Пам'яток у Таїланді так багато, що для огляду хоча б основних споруд та парків знадобиться тиждень. Пріоритет безпосередньо залежить від мети поїздки.

Більшість туристів купують екскурсії до музеїв і палаців, відвідують термальні джерела і катаються на слонах. Один з найдавніших пам'ятників - статуя лежачого Будди. Великий палац в Бангкоку також вартий уваги. У тропічному парку Нонг Нуч недалеко від Паттаї є справжня ферма слонів, ростуть сотні видів орхідей і кактусів, різних рослин. Другим за величиною парком є Кхауяй: більш ніж 3000 видів рослин і 320 різновидів птахів. Яку б цікавинку ви не обрали, Королівство Таїланд залишає в душі найсвітліші, найяскравіші і сонячні спогади!

Нам важлива ваша думка!

Курорты Таїланду

Відеозвіти про відпочинок в Таїланді

Відгуки про відпочинок в Таїланді

Чим зайнятися в Таїланді

Наш Instagram

Підбір туру до Таїланду

Таїланд - яскравий доказ того, що рай існує. У країні є все, про що може мріяти український турист: піщані пляжі й мальовничі острови, як з реклами «Баунті», чисте море та екзотичні забави. Тут катаються на слонах і ласують дивовижними фруктами, дегустують смачну кухню та гуляють вулицею Walking Street. Все, що ви хотіли знати про відпочинок у Таїланді: віза, курорти, визначні пам'ятки, фото.

Введіть ім'я
Введіть телефон
Введіть повідомлення