Welcome
to the
Vietnam

Тури і путівки до В'єтнаму

В'єтнам - одна з небагатьох країн світу, яка змогла зберегти самобутню культуру і разом з тим зробила велкий крок у розвитку технологій.

23 травня, четвер
+28 °C
чт
+28°C
пт
+31°C
сб
+33°C
нд
+32°C
пн
+28°C

Коли краще їхати до В'єтнаму і що подивитися в цьому році?

Щоб відпочинок у В'єтнамі пройшов по вищому розряду, прочитайте важливі поради для тих, хто збирається підкорювати кращі курорти В'єтнаму, відвідати всі основні визначні пам'ятки країни, зробити шикарні фотографії В'єтнаму.

Отдых у В'єтнамі

  • Столиця: Ханой
  • Мова: В'єтнамська
  • Грошова одиниця: В'єтнамський донг
  • Релігія: Буддизм, християнство, традиційні вірування
  • Віза: Потрібна
  • Населення: 1,1 млн. чоловік
  • Площа: 9 тис. км2
  • від Києва: 8,1 тис. км 

В'єтнам - одна з небагатьох країн світу, яка змогла зберегти самобутню культуру і разом з тим зробила велкий крок у розвитку технологій. Багато туристів, які приїжджають сюди вперше, захоплюються красою незайманої природи, унікальними традиціями і відкритістю місцевих жителів для гостей з інших країн світу. За останні роки В'єтнам набув статусу однієї з найкращих азіатських країн для відпочинку. За деякими параметрами пляжі, готелі та першокласні курорти В'єтнаму перевершують навіть Таїланд. Вони полонили душу найдосвідченіших туристів і змушують повертатися сюди знову і знову.

Країна дуже витягнута з півночі на південь, тому поділ на дощовий і сонячний сезон досить чіткий. Щоб не опинитися у В'єтнамі під час тропічних злив, плануйте відпочинок з кінця осені до середини весни. Влітку дощ ллє стіною, за лічені секунди стаєш повністю мокрим. Опади супроводжуються сильною спекою і вологістю, що переходить усі допустимі межі. Зате ціни на тури до В'єтнаму в цей час дуже низькі.

Навесні вода в морі нагрівається до стану «парного молока», дощів поки що немає. Осінні зливи вщухають лише у листопаді, а взимку настає справжня ідилія. В цей час і засмагати на білосніжних пляжах, і купатися в морі, і подорожувати країною дуже комфортно.

До речі, про подорожі. Країна поки що мало досліджена українськими мандрівниками, але відрізняється багатою і різноманітною програмою екскурсій. Туризм розвивається шаленими темпами і пропонує гостям великий вибір пам'яток на будь-який смак. Поїздки країною дарують знайомство із соціалістичним спадщиною В'єтнаму, національною кухнею, архітектурними пам'ятками та давньою історією.

Нам важлива ваша думка!

Курорты В'єтнаму

Відгуки про відпочинок у В'єтнамі

Чим зайнятися у В'єтнамі

Наш Instagram

Підбір туру до В'єтнаму

Таємничий, неймовірний В'єтнам ... Це далека азіатська країна, в якій створені всі умови для розкішного відпочинку. Екскурсійна програма велика і доступна, вартість житла низька, а рівень сервісу наближений до європейського. Путівки до В'єтнаму обходяться недешево через довгий переліт, але харчування і проживання залишаються доступними. Ми запрошуємо вас до світу екзотики - відвідайте В'єтнам разом з туристичним агентством Gold Travel. Це справжня скарбничка романтичних пляжів, активного відпочинку, захоплюючого дайвінгу та інших розваг на будь-який смак.

Введіть ім'я
Введіть телефон
Введіть повідомлення